.

 

Gizlilik ve Güvenlik
www.denizspor.net internet sitesine girmeniz ve/veya işbu internet sitesini kullanmanız aşağıdaki şart ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

www.denizspor.net internet sitesine girmeniz ve/veya işbu internet sitesini ve/veya işbu internet sitesindeki bilgileri kullanmanızdan kaynaklanan, doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Denizspor sahibi, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

Denizspor, hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman işbu internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

İşbu internet sitesinde yer alan, bunları içeren, ama bunlarla sınırlı olmayan tüm malzeme ve dokümanlar Denizspor mülkiyetinde olup, bu malzeme ve dokümanlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve dokümanlar izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.

İşbu internet sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır. İşbu internet sitesindeki malzemeler ve dokümanlar hiç bir surette değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz.

İşbu internet sitesi, Denizspor'un yönetiminde bulunmayan başkaca internet sitelerine bağlantı içerebilmekte olup, Denizspor, işbu bağlantılı internet siteleri ve bu sitelerdeki içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İşbu internet sitesine ilişkin sistemde oluşabilecek sorunların tespit edilebilmesi ve giderilmesi, internet sitesinin ve sistemin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik olarak siteye erişmek için kullanıcılarca kullanılan internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

İşbu internet sitesinde yer alan üyelik ve sipariş formlarında vb. form ve/veya dokümanlarda kişisel ve irtibat bilgileriniz ve ayrıca satın alma formunda mali bilgileriniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen bilgileriniz siparişlerinizi verebilmeniz, işbu internet sitesinde yer alan ürün ve hizmetlerden faydalanabilmeniz, ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz, bunlara ilişkin bir kısım durumlarda sizinle irtibata geçebilmemiz ve üçüncü şahısların lojistik hizmetlerini Denizspor adına yerine getirmeleri amacıyla kullanılmaktadır.

Denizspor müşterilerine daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için müşterilerinin özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda kişisel bilgileri kullanabilir.Denizspor tarafından gönderilen e-mailler, size sunduğumuz ürünlerde olan kampanyaları bilgilendirmek amaçlı haftada bir kez ve özel günlerde gönderilir. E-mail veri tabanımız müşterilerimizin kayıt sırasında paylaştıkları e-mail veya sitemizde yer alan e-mail listesi kayıt kısmından oluşur. E-mail veri tabanımız sadece www.denizspor.net kampanya ve özel gün bilgilendirmesinde kullanılır.

Denizspor'dan yeni e-posta almak istemediğinizde, sizlere gönderdiğimiz e-postaların altında listeden çıkmak için ilgili linki tıklayarak, arzu ettiğiniz zaman mail gönderilerimizden çıkabilirsiniz. Denizspor kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde ve ya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya Denizspor'a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) Denizspor'un ve işbu internet sitesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

Denizspor işbu internet sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, işbu internet sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır. Denizspor işbu Gizlilik Sözleşmesinin şart ve koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade eder. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için [email protected] e-posta adresinden veya 0 (242) 887 99 88 numaralı müşteri hizmetleri telefonundan bize ulaşabilirsiniz.